FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Słabe regeny w FM12
Autor Wiadomość
vanelfin

Wysłany: 2011-12-30, 19:31   Słabe regeny w FM12

Witam,
Zarejestrowałem się na forum, żeby podzielić się pewnymi wątpliwościami i zapytać, czy ktoś jeszcze zauważył, że regeny w FM12 są jakieś takie wyjątkowo słabe?
Zawsze po kilku rozegranych sezonach miałem w swoim składzie przynajmniej kilku nieźle rozwijających się młodzików - w FMie 10 "produkowało się" bardzo dużo dobrych zawodników, w FMie 11 też trafiały się całkiem przyjemne perełki, a w FMie 12... No cóż... Trafiają się zawodnicy z mocnymi atrybutami, jak np. wykańczanie na 19, czy drybling 20, ale zawsze kosztem np. niskiej szybkości, czy mizernych atrybutów psychicznych i choć jestem już w sezonie 2017/18, nigdzie nie mogę znaleźć wygenerowanego zawodnika, który dorastałby do pięt takim zawodnikom jak Nani, Quaresma, czy Aguero... Nie wspominając już o tym, że całkiem kozaccy zawodnicy, jak Micah Richards, czy Charlie Adam jeszcze przed 30 latami znaleźli się bez pracy z tak żałosnymi atrybutami, że grając w Coca Cola Championship nie opłacało mi się ich zatrudniać...

Macie podobne odczucia z gry?

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
pawwwelwwwikiel 
Katalończyk

Wysłany: 2011-12-30, 20:57   

Ja mam całkiem niezłe newegeny jak na ligi typu polska,czy holenderska. Wystarczy rozbudować bazę treningową i obiekty młodzieżowe ;)

Ale zgadzam się, że od 08 takich na prawdę DOBRYCH newegenów jest coraz mniej :(

Barca każdego dnia zawstydza inne kluby swoją zajebistością 

Odpowiedz do tematu