FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
Paweł O

Wysłany: 2012-04-07, 14:31   Pytanie

Witam. Mam do Was pytanie, które niektórym z Was może wydac się dziwne. W piłkarskie managery przestałem grać kilka lat temu. Ostatnia wersja w którą trochę grałem to FM 2008. Troche irytowało mnie to, że żadna z wersji nie spełniała moich oczekiwań pod względem realizmu. Jako osoba, która chciałaby prowadzić mocny europejski zespół czułem się troche „dyskryminowany” przez twórców gry. Tzn prowadzenie Milanu, Barcelony czy Arsenalu oznaczało niemal automatycznie pasmo sukcesów. Nie można było cieszyc się ze zwycięstwa w krajowych rozgrywkach, czy Lidze Mistrzów jeśli było wiadomo, ze ten sukces jest pewny od chwili rozpoczęcia gry ktoryms z w/w zespołów. Przeciez w rzeczywistości takie sytuacje nie występują. Nigdy nie korzystałem z zadnych taktyk, poradników czy tym bardziej metody S&L. Grajac np. Milanem bardzo chciałbym cieszyc się z wygrania Scudetto po równej walce z Interem i Juve, a innym razem przezywac gorycz porazki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i być zdruzgotany po zajeciu np. 4 miejsca w Serie A. Przeciez takie sytuacje bardzo często maja miejsce w futbolowym świecie. Chciałbym wiedzieć, ze zdobycie mistrzostwa Milanem jest tez moją zasługą.

W związku z tym chciałem Was zapytac który z dostępnych na rynku, piłkarskich managerów jest najtrudniejszy i najbliższy realizmowi? Z góry dzieki za odp.
Pozdrawiam.

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
pawwwelwwwikiel 
Katalończyk

Wysłany: 2012-04-08, 21:42   

Chyba najnowszy FM, choć czasami w polskiej lidze dzieją się "dziwne" rzeczy, jak na przykład mistrzostwo Lechii w 2 sezonie, wicemistrzostwo w trzecim i spadek w 4.

Barca każdego dnia zawstydza inne kluby swoją zajebistością 

Odpowiedz do tematu