FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Major League Soccer - możliwe transfery
Autor Wiadomość
gulchynsky 
VALENCIA CF

Wysłany: 2012-01-08, 22:09   Major League Soccer - możliwe transfery

Witam, szukałem takiego tematu na różnych forach o FM, ale nie znalazłem nic konkretnego. Mianowicie chodzi mi o transfery w lidze MLS. Chciałbym zacząć karierę w którymś z klubów z USA, ale tam zawodnicy raczej niepowalający umiejętnościami, a płaca, jaką mogę im zaproponować jest żenująco niska (ok 3 800 euro/tydzień) ze względu na jakieś tam limity odnośnie wynagrodzenia. Dodatkowo mając w Los Angeles Galaxy Beckhama, Donovana i Keane'a nie ściągnę żadnego klasowego zawodnika z innego klubu, ponieważ nie mogę podpisać więcej niż trzech kontraktów gwiazdorskich. Czy da się to jakoś ominąć, tj. ściągnąć większą liczbę lepszych piłkarzy i przede wszystkim móc zaproponować im lepsze wynagrodzenie?
Dzięki za pomoc.

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
Sir_Blake 

Wysłany: 2012-01-08, 22:41   

Z tego co się orientuje to tak jak w NBA czy NHL, w MLS też istnieje coś takiego jak Salary Cup. Wszystkie drużyny mają taki sam salary cup, a po jego przekroczeniu płaci się jakieś kary. Służy do temu, żeby wyrównywać poziom drużyn. W MLS raczej nie robi się spektakularnych transferów, także możesz popróbować jakiś wymian zawodników z pozycji gdzie masz nadmiar zawodników na inne. No i czekaj, bo po sezonie będzie draft tak jak w NBA :D

gulchynsky 
VALENCIA CF

Wysłany: 2012-01-08, 22:54   

Sir_Blake napisał/a:
W MLS raczej nie robi się spektakularnych transferów

Czy ja wiem... skoro potrafili ściągnąć Beckhama, Keane'a czy Henry'ego... :roll:

Sir_Blake 

Wysłany: 2012-01-10, 21:06   

Chodziło mi raczej o transfery "wewnątrz" MLS. To o czy piszesz to praktyka stosowana od niedawana, głównie w celach marketingowych, bowiem Amerykanie średnio się piłka interesują. Zresztą takich zawodników to możesz na palcach jednej ręki policzyć :P

jedrula93 
Lepszy niż ty

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-01-11, 16:52   

gulchynsky w MLS nigdy nie bedziesz miał dużego budzetu, ja wytrzymałem tam 3 lata, potem inne ligi juz mnie wykupiły

Odpowiedz do tematu