FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Video Kariera Tony'ego Montany
Autor Wiadomość
Cristiano 

Wysłany: 2012-06-12, 15:58   Video Kariera Tony'ego Montany

Tak jak w temacie. Będzie to nieco inne manager story niż te, do których zdążyliście się przyzwyczaić. Otóż nagrywam filmiki z poczynaniami managera Tony'ego Montany. Trochę w tym trybu HC, gdyż zaczynam bezrobotny z wieloma wybranymi ligami. Prawdę powiedziawszy zastanawiałem się nad rozpoczęciem "normalnej" opisowej kariery, jednak po kilku latach spędzonych za granicą mój zasób słów jest ograniczony abym mógł swobodnie sobie pisać kilkustronicowe opowiadania. Dlatego macie takie filmiki ;)

Nagrałem już 23 odcinki więc jest co oglądać. Zapraszam do pierwszego i życzę przyjemnego oglądania i komentowania.

Odcinek 1

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
Cristiano 

Wysłany: 2012-06-13, 01:30   

Dziś nagrałem kolejne dwa odcinki tak więc na koncie mamy ich już 25. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do oglądania, bo jest co oglądać i myślę, że nie zanudzam swoich słuchaczy, a nawet wręcz przeciwnie. Piszcie co myślicie, może macie jakieś rady.
Enjoy ;]

TheDoctor 

Wysłany: 2012-06-13, 02:12   

Huh, dawno nie napisałem żadnego posta na tym forum, ale skoro tu zaglądasz to napiszę kilka słów od siebie. Niestety - I'm out. Nie podoba mi się:

1) Forma filmu - dla niektórych to wygodniejsze, wolą słuchać niż czytać, ja jednak hołduję pisemnej relacji.

2) Pustynia - mam na myśli suche relacje, ale to jest ściśle powiązane z pierwszym punktem. Ciężko stworzyć fabułę, kiedy nagrywasz stricte fm'owy film, musiałbyś mieć kasę na budżet, jakichś aktorów i całą ekipę, żeby nagrać coś spektakularnego (żart). :D Generalnie wolę sobie poczytać jakąś historię, a jeśli nawet jej nie ma to preferuję przelewanie myśli "na papier" (w tym wypadku "do Worda).

3) Odkrywanie wszystkich kart - wiesz, nie potrafię śledzić krok po kroku co się dzieje w twojej grze, bo mogę odpalić swoją i mam to samo. Po prostu są momenty, gdzie jest nudno, nie oszukujmy się. Oczywiście, jakbym sam zdecydował się na coś takiego to byłbym super usatysfakcjonowany, rozpierałaby mnie energia i rozsadzały emocje. Z punktu widza może to być jednak nieciekawe, tym bardziej, że odcinki są długie.

Chyba to wszystkie zarzuty, gdyby coś mi się przypomniało to na pewno jeszcze napiszę. Nie chcę być postrzegany przez ciebie jako "hejter", więc kilka rzeczy podoba mi się, konkretnie:

1) Komentarze - obejrzałem dwa odcinki (dość pobieżnie, niektóre, nazwijmy "nudniejsze", sprawy pomijałem)) i powiem ci, że kilka razy się uśmiechnąłem, to jest właśnie plus nagrywania, bo żart opowiadany jest znacznie śmieszniejszy niż czytany. :)

2) Bez cięć - z wszystkim lecisz na żywo, nie zauważyłem, żebyś coś przerywał, chwała ci za to. Naturalnie to wygląda, przez co trochę lepiej się to ogląda niż zmontowane gówno, które w ogóle by mnie nie przyciągnęło.

Podsumowując, ty na plus, forma na minus. Może jeszcze zajrzę do ciebie, z czystej ciekawości jak ci tam idzie, ale generalnie nie przyciągnąłeś mnie tą formą. Fajnie, że ci się to podoba i robisz to "z jajem", ale wybacz, ja jestem człowiekiem, który uwielbia czytać, a jeśli mogę "wchłaniać" ciekawą historię, to po prostu jest genialnie.

PS. "Asystów", tym mnie rozwaliłeś haha. :D (Tak, tak, czytałem 1. post, wiem czym to jest spowodowane.

PS2. Ej, patrząc na twój pierwszy post to polszczyzna nie jest ci tak strasznie obca, myślę, że dałbyś radę z prozą. :D Pozdrowienia.

Cristiano 

Wysłany: 2012-06-13, 14:45   

@The Doctor

Wielkie dzięki za ten jakże motywujący komentarz. Cieszę się, że mimo swoich uprzedzeń do sztuki pisania poświęciłeś swój czas i obejrzałeś kilka odcinków. Jednak mimo tego wszystkiego nadal będę Cię namawiał gdyż z odcinka na odcinek komentarz robi się jeszcze lepszy gdyż tak jak to powiedziałeś podoba mi się to, co robię i czuję z tego ogromną satysfakcję. Mógłbym oczywiście zrobić to po angielsku, jednak po yt jest tego od groma. Mógłbym, jednak zrobiłem do dla nas ;) Dla polaków :D
Odcinek pierwszy był bodajże najdłuższym odcinkiem. Później nie jest już tak źle :P

Mimo wszystko szanuję Twoją wypowiedź i życzę przyjemnego dnia ;)

pawwwelwwwikiel 
Katalończyk

Wysłany: 2012-06-27, 23:49   

Jak dla mnie twoje opowiadania są super, a twoje teksty są po prostu genialne :D

Barca każdego dnia zawstydza inne kluby swoją zajebistością 

Bax 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-03-07, 01:24   

CZEKAM NA DRUGI ODCINEK!

"Ale najbardziej chyba brakuje mi Baxa, bo z tego co pamiętam zawsze fajne z nim napinki były :DD " - Płys <3

Odpowiedz do tematu