FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Boski
2010-12-28, 17:42
Rekrutacja - moderator
Autor Wiadomość
Dannielo 

Wysłany: 2011-01-07, 14:04   

imię: Daniel
login na fmf: Dannielo
zainteresowania: sport,fm,motoryzacja
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): po parę godzin ;]
o sobie: Kiedyś byłem długo na forum.Potem miałem przerwę no i wracam. Byłem na paru stronach modem więc nie jest mi to obce.Chciałbym spróbować i tutaj ;]

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
Miki088 

Wysłany: 2011-01-14, 16:08   

Cytat:
imię: Mikołaj.
login na fmf: Miki088
zainteresowania: Całkowicie sport, ale szczególnie piłka nożna - Lech Poznań. Z chęcią wybieram się na jazdę rowerem z przyjaciółmi jak i chodzę do kina, jak wszyscy.
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Dziennie, hm - raczej zależy od czasu, którego mam dość dużo, aby poświęcić się temu forum. Jeśli już mogę raczyć, w zwykły dzień, czyt. roboczy - około 3-4 godzin, a dzień wolny, czyt. weekendy już więcej. Mniej więcej do 6 godzin, zależy od codziennych obowiązków.
o sobie: Hm, co tu mogę powiedzieć. Nazywam się Mikołaj Kortus, mieszkam niedaleko Poznania, więc jestem 'zagorzałym' kibicem Lecha. Mam 15 lat, interesuję tak jak napisałem powyżej sportem, szczególnie piłką nożną, tak jak 80 procent wszystkich chłopaków. W gry typu Football Manager, gram od około 2003 roku, zwyczajnie jak każdy od Championship 03/04. Zafascynowałem się tą grą, oraz gdy pojawiła się pierwsza część Football Manager'a, od razu sięgnąłem po pieniądze i zakupiłem. Byłem tą grą naprawdę zachwycony, wszystkimi funkcjami i tak dalej. Jakoś rok temu, szukając talentów, trafiłem na to forum i tak już to zostało, heh.

Wiem, że mnie potrzebujecie, hehe.

[ Komentarz dodany przez: Tom: 2011-01-14, 16:27 ]
Spokojnie, juz raz napisales.

'Praca trenera jest jak molo - kiedyś się kończy. Jeśli tonąć, to w mundurze.' - Czesław Michniewicz.

Sudri 
Dobry Wujcio

Wysłany: 2011-01-16, 16:12   

Imię: Patryk
Login na fmf: Sudri
Zainteresowania: Piłka Nożna, Dziennikarstwo, Polityka, Sporty ekstremalne, Filmy(głównie komedie :P ), Marketing(reklama i researching WWW)
Ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Parę godzinek dziennie, do tego w weekndy przez cały czas, gdy siedzę na kompie(otwarta karta z forum i regularne zaglądanie na nie :))

O sobie: No tak, mam 18 lat, od urodzenia mieszkam w Gliwicach, od 8 roku życia trenuje piłkę nożna, aktualnie w Piaście Gliwice. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego, na profil Dziennikarsko-prawniczy. Od "bajtla" interesowałem się komputerami i wdrażanymi coraz to nowszymi technologiami. W wieku 10 lat, gdy zostałem wreszcie podłączony do internetu zainteresowałem się HTML i w niecałe pół roku ogarnąłem go na tyle, by założyć swoją pierwszą stronę internetową :) Kolejnym "krokiem milowym w mojej internetowej karierze" było rozpoczęcie pracy jako redaktor na stronach o tematyce RPG. W wieku 14 lat po zdaniu testów i przejściu okresu próbnego dostałem się do redakcji StrefaRPG.pl, gdzie pracowałem przez kilka lat(o dziwo nikt nie mógł potem uwierzyć, w jakim wieku rzeczywiście jestem :P ), następnie zostałem zauważony przez jednego z właścicieli firmy webmasterkiej zajmującej sie tworzeniem gier i stron internetowych. Moim zadaniem do teraz jest researching miejsc reklamowych dla portali, nowo rozwijających się projektów, które firma mogłaby sponsorować, pisaniem scenariuszy do gier, praca jako admin fabularny. Średnio chce mi się opisywać wszystkie portale na których zdobywałem doświadczenie, ale w skrócie podam pare: - pirates.pl - admin fabularny, szef forum, nfszone.eu(teraz nfszone.pl) - super admin, szef forum, redaktor naczelny, marketing - strefarpg.pl - redaktor, moderator, - gry.wp.pl - redaktor pomocniczy, moderator. Kolejność zupełnie przypadkowa :P

Nie jestem konfliktowy, potrafię pracować w zespole i znam regulamin forum. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem jak zachowywać się w określonych sytuacjach, umiem być obiektywny wobec każdego użytkownika, mimo wszystko jestem wredny, niedobry i surowy, ale nie rozdaję warnów i banów na prawo i lewo :) Jestem fanem Football Managera, więc chętnie będę udzielał się w życiu forum. Według mnie moderator jest DLA userów a nie PRZECIW userom, nie może nadużywać swojej władzy ;)

Kontakt:
email: sudri2010@gmail.com
gg: 9035186

Ave.

Sir_Blake 

Wysłany: 2011-01-16, 17:06   

Imię: Mateusz
Login na fmf: Sir_Blake
Zainteresowania: Sport, podróże, film, muzyka, polityka...facebook(?) :keke:
Ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Cały czas kiedy jestem w domu. Także jeżeli tylko nie jestem na uczelni, to jestem na potrzeby forum ;-)

O sobie: W Lutym minie 3 lata, odkąd jestem na forum, więc mój staż jest całkiem spory. Wcześniej byłem już w szeregach MSMT(co prawda zostałem z niego karnie wyrzucony, ale każdy popełnia błędy, wykazuje skruchę :keke: ) oraz FM Evolution, mój opek został wyróżniony w dziale "The Best Of". Podobnie jak kolega Sudri uważam, że moderator powienien być przyjacielem użytkownika, a nie jego wrogiem. Powinien być wyrozumiały i tolerancyjny, oczywiście do pewnego stopnia. Dlaczego powinienem zostać modem? Jestem jedną ze starszych osób na forum i dlatego sądze, że moje bogate doświadczenia życiowe mogą dać wielu całemu forum i zadziałać na rzecz jego rozwoju ;-)

adamsa1 

Wysłany: 2011-01-17, 00:56   

imię: Adam
login na fmf: adamsa1
zainteresowania: Piłka nożna, Komunikacja Miejska, Informatyka oraz Boks i Wrestling :D
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Jestem w stanie, posiedzieć nawet i 5-8 h. Często siedzę, na komputerze więc problemu nie ma.
o sobie: Nazywam się Adam, pochodzę z Tarnowskich Gór ale obecnie zamieszkuje w Katowicach, kibicuję Górnikowi Zabrze oraz Schalke 04 i Realowi Madryt. Gram w football managera, od '09. Bardzo go polubiłem, lubię przy nim spędzać czas :D szczególnie w sieci grając w fm. Interesuję się oprócz tego Informatyką, Komunikacją Miejską, Boksem oraz Wrestlingiem :) Moim ulubionym bokserem jest Wladimir Kliczko a ulubionym gościem z wwe Rey Misterio :) Mam zamiar zostać, kierowcą autobusu w przyszłości czy tam tramwaju dla mnie to różnicy nie robi. Na forum, chciałbym zostać moderatorem ponieważ znam się na tym. Nie rozdaje banów na prawo i lewo, tylko pilnuje tego co trzeba.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Adam :D :sweet:

milan ryker 

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-09-14, 17:22   

Imię: Norbert
Login na fmf: Milan Ryker
Zainteresowania: Interesuję się grami komputerowymi, sportem, czytaniem, oraz przedmiotami ścisłymi.
Ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Od 2 do 4 godzin na tygodniu, a 4-5 w weekend.
Coś o sobie: Jestem młodym chłopakiem z małej wsi w województwie lubelskim. Mam na imię Norbert. Interesuję się grami komputerowymi, sportem, czytaniem, oraz przedmiotami ścisłymi. Składam to podanie ponieważ widzę że na forum jest źle. Jest jednak nadzieja dla forum. posada naprawdę fajną grupkę użytkowników. Większość użytkowników mnie zna. Udzielam się na Chacie oraz w tematach na forum. Prowadzę mądrą dyskusje z użytkownikami, i zawsze staram się im pomóc. Staram się pisać poprawnie gramatycznie oraz ortograficznie, oczywiście zawsze zdarzy się wpadką. Umie przyznać się do błędu. W szkole mam dobre wyniki np. 39 pkt na 40 na teście szóstoklasisty, celujący z matematyki, czy średnia 5.4. Wiem że nie jestem doskonały. Moimi głównymi cechami są : pracowitość, życzliwość, odwaga i ( to ta zła i dobra ) uparty. Posiadam także doświadczenie w pracy moderatora min. na forum o grach ( nie będę podawał adresu bo jest to zakazane), i najwalniejsze, kocham grać i czytać o FM.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z poważaniem Milan Ryker

Marcello_ 

Wysłany: 2011-09-14, 18:46   

Fajne przedstawienie swojej osoby. Jesteś naprawdę bardzo fajny i mądry. Twoje wyniki w nauce są godne podziwu. Najważniejsze jest to, że 'umie' przyznać się do błędu.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

LastFM

Misza 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-14, 19:17   

Marcello :keke:

Sir_Blake 

Wysłany: 2011-09-14, 19:51   

Misza napisał/a:
Marcello :keke:

Zapomniałeś przecinka przed " :keke: " :keke:

&Pinio 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-14, 20:49   

milan ryker napisał/a:
W szkole mam dobre wyniki np. 39 pkt na 40 na teście szóstoklasisty,

:keke:

Marsmall 

Wysłany: 2011-09-14, 22:51   

nie śmiejcie się. Test szóstoklasisty jest na prawdę ważny. Powiem jedno co za nim przemawia, to jedna, mianowicie najważniejsza cecha. Skromność 8-)

milan ryker 

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-09-15, 05:33   

Bez Komentarza :D

Asisst 
Oh James, I love u

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-17, 22:02   

milan ryker napisał/a:
najwalniejsze
Ledwo co mu zarósł, a już o waleniu myśli!

[ Komentarz dodany przez: Tom: 2011-09-17, 23:18 ]
Biedne walenie ; /

01.III.2008 - 04.XII.2008
01.IV.2009 - 05.II.2010

Boski :lmao: :keke:

[L].ezpz*Linkin

:rozpacz:

Odpowiedz do tematu