FAQGrySzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Boski
2010-12-28, 17:42
Rekrutacja - moderator
Autor Wiadomość
Drwal 

Wysłany: 2010-02-06, 15:45   

imię: Krzysztof Jarzyna
login na fmf: Drwal (fmf), Drwalu, Vandedrwal
zainteresowania: FM, Sport, historia
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Zależy czy zostane moderatorem :hmm:
o sobie: Mam nadzieje że cześć mnie kojarzy, jeśli jest to naprawdę konieczne to dajcie znać a coś skrobnę :]

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
Messi 

Wysłany: 2010-02-06, 15:47   

Cytat:
imię: Tomasz
login na fmf: Mes
zainteresowania: Fm, piłka nożna, infa
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie):tyle ile bd trzeba, myślę ze moja ilość h na forum, przemawia za tym , ze na forum spędzam spory okres czasu
o sobie: Tak więc nigdy nie dostałem jeszcze warna, oczywiście jakieś zawirowania miałem, ale wszystko zrozumiałem i jestem chyba z tych mniej konfliktowych, bardzo chciałbym pomóc jedynemu forum na którym się udzielam, na którym poznałem parę naprawdę fajnych osób. Moim zdaniem podołałbym tej funkcji, jednak gdyby stało się inaczej, zrezygnowałbym sam .

Boski, Ty wiesz, że potrzebujesz akurat mnie .

Sobota 

Wysłany: 2010-02-06, 19:25   

Cytat:
imię: Maciek
login na fmf: Sobota
zainteresowania: oczywiście piłka nożna, szczególnie Manchester United, w szkole szczególnie "jara" mnie biologia i chyba mogę uznać to za jakieś moje zainteresowanie, no i bym zapomniał, FM xD
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): W ostatnim tygodniu mniej byłem, ze względu na poprawianie ocen, ale ogólnie to sporo, od środy już, jak zawsze.
o sobie: Staram się być w porządku, nie wiem czy zawsze mi to wychodzi. Myślę, że nie podlizuję się nikomu i zawsze mówię, to co sądzę o danej rzeczy/sytuacji.

Jestem długo na forum, uważam, że ostatnio wydoroślałem, co jest ważne, pozostaje mi tylko powiedzieć: Dajcie mi szansę :mrgreen:

Jestem na forum od dawna, nie ma co się rozpisywać, bo notką raczej nikogo nie przekonam, uważam, że dorosłem do takiej funkcji i zasługuję na szansę. ;-)

adi 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-06, 19:31   

Ponownie się zgłaszam ;)

Boski 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 17:42   

Rekrutacja #23432432432 otwarta!

Wymagamy:
- umiejętności pracy w zespole.
- sporej ilości pomysłów dotyczących forum.
- Umiejętności posługiwania się BBCode.
- czystej kartoteki na FMF (brak banów)
- zaangażowania w życie forum

Oferujemy:
- dostęp do wewnętrznej struktury forum.
- mail @fmforum.pl.

Od razu mówię, że nie szukamy klikaczy do usuwania i banowania. Szukamy osób którzy zaangażują się w życie forum.

Proszę składać podania w tym temacie według wzoru:
imię:
login na fmf:
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie):
o sobie:

Niko skasuj prefiks jeszcze :keke:

[localhost] : Gratulacje, awansowałeś z rangi "administrator" na range "zły wujek".

Asisst :lmao: :keke:

emel 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 17:47   

Imię : Emil
login na fmf : emel, chyba
Zainteresowania : NAUKA
ile czasu możesz poświęcić forum? Na tygodniu myślę, że ok 2 godziny, weekendami znacznie więcej
O sobie : Każdy mnie przecież zna. Pomysły, pomysły, pomysły. Myślę, że tym bym się spokojnie mógł zająć. Offtopic bym jakoś rozruszał i w ogóle :D

lastfm

Marcin 

Wysłany: 2010-12-28, 17:48   

imię: Marcin
login na fmf: Marcin
zainteresowania: Piłka Nożna, koszykówka
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): 30 min - 5 h.
o sobie: Myślę, że piszę poprawnie w naszym języku. ; ] Mam wiele pomysłów, które mogą rozkręcić forum oraz moim atutem jest to, iż jestem jednym z młodszych userów i na pewno będę miał więcej czasu do poświęcenia na forum, niż userzy na studiach :]

Tom 

Wysłany: 2010-12-28, 20:51   

Cytat:
imię: Tomasz
login na fmf: Tom
zainteresowania: informatyka, FM, piłka nożna, motoryzacja itp.
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): w tygodniu 3-4 h, w weekendy nawet 8.
o sobie: Byłem prawie rok moderatorem działu MS oraz użytkownikiem roku 2009 na fmforum.pl , mam całkiem spory staż na forum.

+ Chciałbym zatrzeć złe wrażenie po swoim wcześniejszym pobycie w MT.
Ostatnio zmieniony przez Tom 2010-12-28, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  

Messi 

Wysłany: 2010-12-28, 20:53   

Imię : Tomasz
login na fmf : Mes
Zainteresowania : komputery, piłka nożna
ile czasu możesz poświęcić forum? około 1,5/2 h w tygodniu(zależy też od szkoły) w weekendzie proporcjonalnie więcej.
O sobie : Raz już modem byłem, jednak moja funkcja zbiegła się ze zmianą stylu a co za tym idzie z upadkiem forum, wiec nie moglem pokazać na co mogę się przydać. Chciałbym raz jeszcze spróbować i pomoc w dalszej egzystencji fmf, ale decyzja należy już do administratora. Dziękuje.

Boski 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 21:11   

Nowi-starzy moderatorzy wybrani, ale to nie koniec, przyglądamy się bacznie pozostałym kandydaturom.

Niko skasuj prefiks jeszcze :keke:

[localhost] : Gratulacje, awansowałeś z rangi "administrator" na range "zły wujek".

Asisst :lmao: :keke:

Sobota 

Wysłany: 2010-12-28, 21:15   

imię: Maciek
login na fmf: Sobota
zainteresowania: piłka nożna, koszykówka
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): nie ma reguły, ale tą godzinkę czy dwie to myślę, że spokojnie.
o sobie: Wszyscy mnie tu znają, co tu wiele pisać, myślę, że mogę się przydać, ale to decyzja administracji.

Dzięki :)

SJ 
Legenda

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 21:21   

of.

Ostatnio zmieniony przez SJ 2011-01-04, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  

Colin 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-28, 21:52   

imię: Wojtuś
login: Colin
zainteresowania: piłka nożna i troszku kompy, alkohol
czas: różnie, ale rano przed szkołą z 2 godzinki i po szkole, wieczorem ze 3/4 ;)
o sobie: Nie jestem konfliktowy. Potrafię pisać poprawnie jeśli trzeba ;) I troszku pomysłów może wyjdzie z mojej głowy ;)

Pozdrawiam

jose77

Wysłany: 2010-12-29, 01:03   

imię: jose
login: jose77 (ten z CFM) :mrgreen:
zainteresowania: piłka nożna, kompy, fm, alkohol
czas: różnie

Pozdrawiam

stanley 

Wysłany: 2010-12-30, 16:25   

imię: Stanisław
login na fmf: stanley
zainteresowania: piłka nożna, zakłady bukmacherskie
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): w zależności od zmian na które pracuje, w tygodniu jest to ok. 2h, w weekendy 3-4h.
o sobie: Od małego interesuję się sportem, a w szczególności piłką nożną, jestem fanem FC Barcelony, a także oficjalnym członkiem Fan Club Barca Polska (oficjalna Polska Penya). Jeśli ma to jakieś znaczenie to byłem już moderatorem na podobnego typu forach, jednym z nim było forum o grze Counter-Strike, które liczy kilka tysięcy użytkowników. Jest to największa i najbardziej popularna sieć serwerów, a także prezentująca bardzo wysoki poziom. Moderowałem na tym forum około roku tak więc pojęcie mam. Co do osobowości to jestem osobą bezkonfliktową, potrafię się dostosować do pracy w zespole, jestem otwarty na nowe pomysły.

Pozdrawiam!

^Marrt 

Wysłany: 2011-01-04, 21:56   

imię: Piotr
login na fmf: Marrt
zainteresowania: muzyka, sport, studia :D
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): dziennie? to w zależności głębokiej ale myślę, że z 2-3 h to by się dało [czasem więcej]. Oczywiście zależy to od planu dnia itd. [w weekendy szkoła więc bez możliwości forumowania niestety]
o sobie: student zaocznej socjologii zakochany do szaleństwa w muzyce; poza tym wiceprezes małego klubiku gdzieś na Pomorzu. kilka osób pewnie mnie pamięta, i Ci którzy mnie pamiętają to pozdrawiam :keke:

Przemu$^^ 

Wysłany: 2011-01-05, 12:42   

imię: Przemek
login na fmf: Przemu$^^
zainteresowania: FM, piłka nożna, bukmacherka, ogólnie wszystko po trochu
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): w zależności od tego, ile będzie potrzeba ( może być godzina dziennie, albo nawet 8 ) ale przedział między 4-6 godzin spokojnie
o sobie: swego czasu byłem aktywnym użytkownikiem suflera na CM Rev, starałem się pomagać, doradzać, odpowiadać itp. w fm-a gram od wersji 2007. Lubię dbać o porządek, ład i skład. Regulamin przede wszystkim, ale czasem można przymknąć oko ;)

Wizards 

Wysłany: 2011-01-05, 22:23   

imię: Damian
login na fmf: Wizards
zainteresowania: sport, informatyka, FM
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): 2-3 h po szkole, dłużej w weekend i święta oraz prawie codziennie od 22.00 do, powiedzmy, około 1.00. :p
o sobie: co tu dużo mówić? Doświadczenie związane pracą na forum mam, kilka stronek internetowych się miało no i kierunek kształcenia związany też raczej z informatyką. ;d Poza tym taka "praca" mnie... "kręci" i chętnie ją wykonuję :roll:

scierko 

Wysłany: 2011-01-06, 21:43   

imię: Michał
login: scierko
zainteresowania: szport, gry fm-o podobne, party all the time
czas: dużo
o sobie: Karaś, przecież mnie znasz :D No to oprócz tego, ze mnie znasz to jestem grafikiem na Centrum FM. Kiedyś lubiłem bawić się klockami lego, a teraz to tylko scena FM-a i scena Fm-a.
A tak szczerze, to mogę dużo dla forum zrobić. Pomysłowy ze mnie chłopak.

[ Komentarz dodany przez: Karas: 2011-01-06, 21:57 ]
Ale nie mam decydującego głosu :p
Ostatnio zmieniony przez scierko 2011-01-11, 14:16, w całości zmieniany 2 razy  

Miki088 

Wysłany: 2011-01-07, 13:55   

imię: Mikołaj.
login na fmf: Miki088
zainteresowania: Całkowicie sport, ale szczególnie piłka nożna - Lech Poznań. Z chęcią wybieram się na jazdę rowerem z przyjaciółmi jak i chodzę do kina, jak wszyscy.
ile czasu możesz poświęcić forum? (dziennie): Dziennie, hm - raczej zależy od czasu, którego mam dość dużo, aby poświęcić się temu forum. Jeśli już mogę raczyć, w zwykły dzień, czyt. roboczy - około 3-4 godzin, a dzień wolny, czyt. weekendy już więcej. Mniej więcej do 6 godzin, zależy od codziennych obowiązków.
o sobie: Hm, co tu mogę powiedzieć. Nazywam się Mikołaj Kortus, mieszkam niedaleko Poznania, więc jestem 'zagorzałym' kibicem Lecha. Mam 15 lat, interesuję tak jak napisałem powyżej sportem, szczególnie piłką nożną, tak jak 80 procent wszystkich chłopaków. W gry typu Football Manager, gram od około 2003 roku, zwyczajnie jak każdy od Championship 03/04. Zafascynowałem się tą grą, oraz gdy pojawiła się pierwsza część Football Manager'a, od razu sięgnąłem po pieniądze i zakupiłem. Byłem tą grą naprawdę zachwycony, wszystkimi funkcjami i tak dalej. Jakoś rok temu, szukając talentów, trafiłem na to forum i tak już to zostało, heh.

* Serwer opłacany z reklam wyświatlanych na forum
Odpowiedz do tematu